Catering

Firemné raňajky, coffee breaky, obedy

Bohaté raňajky ako na dovolenke, čerstvá káva alebo rôzne špeciality našich šéfkuchárov...Takéto môžu byť Vaše pracovné raňajky alebo obed vo firme, či prestávka konferencie, školenia, pracovného stretnutia. Pochutnajte si na našich dobrotách a spríjemníte si náročný pracovný deň.

 

Svadobný catering

Svadba je bez pochýb jeden z najdôležitejších dní v živote. Dokonalosť tohto dňa je prioritou každého novomanželského páru. Preto nám extrémne záleží, aby všetko dopadlo podľa predstáv budúcich novomanželov. Výber vhodného priestoru, poriadnu zábavu, dokonalú výzdobu a kulinársky zážitok to všetko nechajte na nás. Vaša svadba sa stane nezabudnuteľnou ak bude pripravená v takom štýle a na takom mieste o akom ste vždy snívali.

 

Recepcie

Usporiadať slávnostnú recepciu v honosnom poňatí na tematiku podľa Vášho výberu nám nerobí žiaden problém. Vy sa tak môžete sústrediť na hostiteľské povinnosti, ako je príhovor či samotné vítanie hostí . Aperitívy a rôzne chuťovky roznášané na podnosoch našimi čašníkmi, studený a teplý bufet pripravený a dekorovaný na mieru podľa vašich požiadaviek, to všetko vytvorí nezabudnuteľný zážitok Vašim hosťom.

 

Plesy, oslavy, stužkové slávnosti

Spoločenské podujatia sú príležitosti, pri ktorých spolu s inými, prežívame nejakú významnú udalosť, výnimočné momenty. Sú to formálne udalosti, ktoré si zaslúžia to najlepšie. Usporiadanie spoločenských podujatí a rôznych slávností slúži aj na vytváranie medziľudských vzťahov, ktoré sa premietajú do profesionálneho ale i osobného života.

 

Vianočné večierky

Vianočný čas, plný pohody a lásky v kruhu najbližších prináša odmenu aj pre zamestnancov firmy. Poďakujme za to, čoho sme mohli byť s účasťou v pracovnom tíme a oslávme záver roka pri chutnom jedle a dobrej zábave, tak ako sa patrí.

 

ŠTÝLOVÝ CATERING

Catering, ktorý má šmrnc. Ak sa rozhodnete pre akýkoľvek catering nezabudnite na dôležitosť jeho prezentácie. Aj na Vašu udalosť môže jedlo vyzerať neobyčajne a štýlovo. Naši kuchári dodajú výnimočnosť každému jedlu. Pestrý výber studených a teplých pokrmov, ulahodí nejednému páru očí.

 

POŽIČOVŇA INVENTÁRU

Máte všetko zabezpečené, ale chýba Vám dostatok gastro inventáru? V širokom sortimente našej požičovne nájdete všetko, čo potrebujete na dokonalé zorganizovanie Vašej udalosti. Z našej ponuky inventáru na stolovanie, či gastro zariadení si vyberie každý. Oslovte nás s nezáväznou cenovou ponukou zapožičania.

Elérhetőség

Kontakt

Sídlo:

Gastro DS, s.r.o.
Alžbetínske námestie 1203
92901 Dunajská Streda

gastrods@dunstreda.sk
tel. +421 (31) 286 50 48

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registeri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka číslo: 39656/T